Opinie


„Kurs trenera personalnego […] szeroko otwiera oczy na wiele aspektów, porządkuje wiedzę i kieruje ją na właściwe tory . Zdobyłem na nim ogromną wiedzę , która jest wspaniałym startem w dalsze samokształcenie.”.

Mariusz Rufkiewicz
Zawodnik Wyciskanie Leżąc,
Trójbój Siłowy,
Rekordzista Polski w Wyciskaniu Leżąc w sprzęcie specjalistycznym.


„Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno praktyczna jak i teoretyczna. Rozwiązanie video learning to strzał w dziesiątkę!”.

Łukasz Czajkowski
Zawodnik Wyciskania Leżąc federacji IPF
Rekordzista Polski Juniorów w Wyciskaniu Leżąc


„Najlepsi! Jako jedyni, mi znani, uczą jak trenować osoby niepełnosprawne”.

Małgorzata Hałas – Koralewska
Polska sztangistka
Uczestniczka Paralimpiady w Rio 2016
Rekordzistka Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych
Rekordzistka Polski w Wyciskaniu Leżąc


„Kurs trenera personalnego daje ogromną dawkę specjalistycznej wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej, porządkuje nabyte już umiejętności i kieruje je na właściwe tory . Zdobyłem na nim ogromną wiedzę”.

Marcin Gackowski,


„Kurs Instruktora Powerlifting – Podnoszenie Ciężarów Osób Niepełnosprawnych daje ogromną dawkę wiedzy w zakresie treningu osób niepełnosprawnych. Podnoszenie kwalifikacji na STP jest bardzo dobrym startem w dalsze samokształcenie i rozwój w pracy trenera oraz współpracę z osobami niepełnosprawnymi”.

Sławomir Sidorowicz
Zawodnik Trójboju Siłowego federacji IPF
Zawodnik Wyciskania Leżąc


„Kurs Instruktor Sportu Osób Niepełnosprawnych pozwolił mi spojrzeć z szerszej perspektywy na sport osób niepełnosprawnych do których się zaliczam”.

Marek Bystrzycki
Zawodnik Koszykówki na Wózkach


„Kurs instruktora sportu osób niepełnosprawnych okazał się dla mnie niesamowitą przygodą edukacyjną. Dzięki praktycznym przykładom i wskazówkom od ekspertów, nauczyłam się dostosowywać ćwiczenia, tworzyć plany treningowe i przede wszystkim, jak tworzyć bezpieczne i inspirujące środowisko dla moich podopiecznych. Ten kurs naprawdę poszerzył moje horyzonty”.

Justyna Kozdryk
Polska sztangistka
Medalistka Igrzysk Paralimpijskich
Medalistka mistrzostw Świata i Europy


„Ocena kursu trenera personalnego, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, jest niezwykle pozytywna. Kurs dostarczył mi kompleksowej wiedzy dotyczącej anatomii, fizjologii i skutecznych metod treningowych. Całościowo, kurs ten nie tylko zwiększył moje kompetencje jako przyszłego trenera, ale również zainspirował do dalszego doskonalenia się w tej dziedzinie”.

Arkadiusz Stanisław Borczuch
Sędzia Tenisa Stołowego
Członek Zarządu PZSN “Start”


„Ten kurs był dla mnie prawdziwym otwarciem drzwi do nowego świata. Poznałem mnóstwo praktycznych narzędzi, które pomogły mi stać się bardziej kompetentnym i empatycznym instruktorem sportu dla osób niepełnosprawnych”.

Wawrzyniec Latus
Czynny zawodnik w klasie mistrzowskiej
światowej rangi zajmujący się sportami siłowymi