Jesteśmy Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Centrum Edukacyjno Szkoleniowe Animus-X to miejsce, gdzie dajemy możliwości zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych i dokształcania się w szczególności w kierunkach treningu terapeutycznego. Jesteśmy dynamicznym zespołem, któremu nie brakuje zapału do pracy, posiadający bogate doświadczenie w sporcie wyczynowym. Nasz Team tworzą trenerzy, fizjoterapeuci współpracujący z zawodnikami wysokiego wyczynu i wieloma Polskimi Związkami Sportowymi. Wielokrotnie byli odpowiedzialni za przygotowania do imprez rangi Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata i Igrzyska Paraolimpijskie, wielokrotnie nagradzani m.in. nagrodami Ministra Sportu i Turystyki, oraz przez jednostki samorządowe.

 

          W ramach współpracy z organizacjami lub uczelniami – przygotowujemy wspólnie programy merytoryczne, nagrania video oraz wdrożenie na platformę względem oczekiwań zleceniodawcy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktualnej rzeczywistości oraz chęci ciągłego udoskonalania się w aspekcie zdobywania wiedzy jak i posiadania innowacyjnych narzędzi chcielibyśmy przedstawić platformę wideo e-learningową, którą posługuje się już wiele czołowych polskich jak i zagranicznych jednostek. Nasze narzędzie prezentowane było również na targach Arab Health w Dubaju podczas targów medycznych we współpracy z Polską Agencją Przedsiębiorczości. Narzędzie było wdrażane do działów HR celem szkolenia pracowników gdzie uzyskaliśmy pozytywne referencje i potwierdzenie skuteczności.

 

          W ramach współpracy wdrażamy nasze programy pro zdrowotne obejmujący trening terapeutyczny, sposoby żywienia podczas długotrwałej pracy umysłowej i propozycje aktywności fizycznej. Oferujemy uzyskanie kompetencji zawodowych, które odbywają się zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652). Kursy są poddane certyfikacji wg norm prawnych Polskiej Ramy Kwalifikacji.